Black Mirror Üye Girişi Yaparak
Favorilerinize Ekleyebilirsiniz

Black Mirror

2011- Bilim Kurgu, Gerilim, Dram 60 Dakika İngiltere Yönetmen: Owen Harris, Carl Tibbetts IMDb: 8.9


Black Mirror, İngiliz Channel 4 kanalında 4 Aralık'ta yayınlanmaya başladı ve 3 haftada sona erdi, zira 3 adet birbirinden bağımsız kısa film gibi bölümü var. Öyle ki her biri farklı yazar, yönetmen ve oyunculara sahip. Üstelik süreleri bile farklı. Üçlemenin ortak paydası ise hayatımızı kolaylaştırması beklenen teknolojinin, bizi nasıl avucuna aldığı ve sosyal yaşantımızı nasıl da alt üst ettiği.

İzlediğiniz dizileri belirlemek için
üye girişi yapın.
1.Sezon
3 Bölüm
2.Sezon
4 Bölüm
3.Sezon
6 Bölüm
4.Sezon
6 Bölüm
5.Sezon
4 Bölüm

Dizi hakkında ne dediler?

 1. @sawyer70;

  Her şeyden önce çok özgün bir dizi. Her bölüm için çok iyi diyemem ama bazı bölümler çok iyiden de iyi. Dizinin amacı sanki bizi gelecek hakkında biraz düşünmeye hatta uyarmaya çalışıyor gibi. Bence herkesin mutlaka izlemesi gereken dizilerden biri. Hatta bunun üzerinde akademik çalışma bile yapılabilir :)

 2. @MrsPeeves;

  Her bölümünü mükemmel beklemeyin ama çoğunluğu beklentiyi karşılıyor. Ben birkaç bölümde çok sıkıldığım için izlemeyi bıraktığım oldu. Ama zaten sevmezseniz anlarsınız önyargılı davranmayıp başlamalısınız.

 3. @zeynotrhn;

  Şuan başlayacak arkadaşlara sadece tek bi şey söylemek istiyorum. Neden izlemek için bu kadar beklediniz? Mükemmel bi dizi!

 4. Lütfen aşağıdaki ARU kullanıcısının yorumuna bakıp böyle güzel bir diziyi izlememezlik yapmayın... her bölümünde teknolojinin görünmeyen yüzünü farklı şekillerde anlatıyorlar. Her bölümün konusu farklı olduğu için izlerken sıkılmıyorsunuz da. Sadece 1. sezon 2. bölümde çok darlanabilirsiniz (ben öyle oldum , bölüm bitsin diye resmen gözüne baktım), hatta 'bu bölümde ne anlatmak istemişler acaba' diye derin düşüncelere de dalabilirsiniz ama diğer bölümler fevkaledeninfevkinde ;)

  ARU 'nun dediği müslümanlık kısmına takılacak olsak ; Breakıng Bad dizisinin bir bölümünde de islamcılık=terörizm diye bir konuşma geçiyor. o zaman bu diziyi de izlemeyelim mi? o zaman Breakıng Bad dizisinede mi BERBAT diyelim?

 5. @Black mirror (Misafir)

  Teknolojinin hayatımızdaki etkilerini MÜKEMMEL bir şekilde anlatan bir dizi. Dizinin her bölümünde ayrı hikayeler ve ayrı oyuncular olduğu için sıkılınmıyor ve bölümlerin sonunda “Oha” tepkisi her daim verdiriyor kesinlikle izlenmeli ve yorumda gördüğüm bir izleyici dizinin verdiği mesajı almayıp sadece adamın bir takım zorunluluklardan dolayı domuzla ilişkiye girmesini alması ne kadar dikkatsiz bir izleyici olduğunu öne sürüyor kesinlikle bölümler bu şekilde yargılanmamalı ve anlatmak istediği şeyleri anlamaya çalışarak izlenmesi gereken bir dizi

 6. @Aru;

  eger bir insanin hayvan ile cinsel iliskisini kadirabiliyorsaniz ve bu diziye mükemmel kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi diyorsaniz farkli zihniyete sahipsiniz demektir. ilk bölümünü izledim ve resmen sacmaliktan baska hicbir sey degil. özellikle orada kisa bir süreligine de olsa müslümanlarin bundan sorumlu gösterilmesi ayri bir rezalet. BERBAR BIR DIZI...

 7. @kertmeyenkele;

  Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi. Özellikle bazı bölümlerin sonu insanı ters köşe yapıyor ;)

 8. @Ben Saksıyım;

  Efsane

 9. @funda.08;

  her bölümünü ayrı bir heyecanla izledim harika kesinlikle

 10. @Mochameri;

  Teknolojinin hayatımıza etkisine dair uç fikirleri izlemeyi sevebileceğinizi düşünüyorsanız (ki bayılacaksınız) izleyin!

 11. @Uzm;

  Harika

 12. @memeuhl;

  herkesin izlemesi gereken mini dizi

 13. @adimandsoyadim;

  2.Sezon 4.Bölüm film tadında muazzam

 14. @oLchY;

  3. sezon 6. bölüm yok

 15. @huseyinb (Misafir)

  2. sezonda 4 bölüm var o bölümü hiç bir yerde bulamıyorum :( White Christmas

 16. @elazyda;

  Mükemmel bir dizi. Teknolojinin bizi çok değil yakın zamanda nasıl yutacağının hatta yuttuğunun kanıtı.

 17. Bu yorum spoiler içeriyor okumak için tıklayınız.
  @Setoreyiz;

  İlk bölümün konusu ve gerçekleşen olaylar tamamen mantıksız ve olasılıksız. Şöyle ki hiçbir devlet yöneticisi herhangi bir benzeri durum karşısında böyle bir şey yapmaz ve hiçbir halkın da ondan bu yönde beklentisi olmaz. Prenses öyle kafasına esenin kaçırabileceği birisi değildir ve böyle bir şey gerçekleşirse günümüz teknolojisiyle emin olun düşündüğünüzden de kısa sürede bulunur. Kesik parmağın prensese ait olmadığı video incelenerek anlaşılır ve DNA testine tabi tutulup kesinleştirilir. Böyle bir durumun herkese ulaşması imkansızdır ve herkes tarafından izlenilip de sokakların boş bırakılması gibi bir durum söz konusu değildir, mutlaka her yerde insanlar bulunur. Son dakikaya kadar da arama ekipleri işini yapar ve böyle bir şey gerçekleşmez. Ayrıca mesaj vermek isteyen insan bir hayvanı tecavüze uğratarak mesaj vermez. Diyeceğim şu ki baya aptal düşünce mahsulü sözde mesaj vermeye çalışan mantıksızlık abidesi bir bölüm.

 18. @EnharBehlul;

  3. sezonun ilk yayımlanan ''Özel Bölüm''ünü çoğu site yayımlarken siz niye yayımlamadınız merak ediyorum.Sizi severek takip ediyorum,dizi izleme sitesi olarak benim için ilk sıradasınız ama bu tür problemler bazen farklı düşündürüyor,süpersiniz bu çizgiden şaşmayın kolay gelsin.

×
Golden Girls | AssholeFever Mira Cuckold Pumping Mira 720p HEVC x265 piemonster.mkv | Sheep in the Big City